Menu
Provozní doba
Pondělí od 08:00 do 16:30
Úterý od 08:00 do 16:30
Středa od 08:00 do 16:30
Čtvrtek od 08:00 do 16:30
Pátek od 08:00 do 16:30
Sobota od 08:00 do 12:00
Neděle od 08:00 do 12:00
Nyní je ZAVŘENO
Rychlý kontakt

E-mail: potysmichal@gmail.com

Město: Ostrava


Anketa
Libi se Vam tento web?   ANO 10 (29%)

   NE 23 (68%)

   Nevím 1 (3%)

Odběr novinek
Domů > Islandoflife > JustGoji

JustGoji

16.07.2012 19:46

Tohle je produktová řada, která má na starosti omlazování nebo zpomalování stárnutí. Znáte aloe vera? Určitě to znají snad všichni. Aloe vera je velmi úspěšná a velmi důležitá a velmi účinná kvůli tomu, že obsahuje až 240 aktivních látek, proto jí znají všichni a má tak pozitivní ohlasy. Říká Vám něco Kustovnice čínská nebo Goji? Tak zpozorněte. Určitě víte, že Goji obsahuje těch aktivních látek přes 4000. Takže tady máme zdroj aktivních látek, který je ve výrazném nepoměru. Goji, říká se také superovoce nebo superfood (superpotravina) je nejhodnotnější ovoce nebo plodina, která roste na planetě. Je to dáno její obrovskou nutriční hodnotou. Obsahuje 21% vlákniny, 12% bílkovin (tj. polovina bílkovin, které obsahuje bílé maso), 18 aminokyselin a jako jediná rostlina obsahuje všech 8 esenciálních kyselin, které třeba vegetariáni do sebe musí dostávat velmi dobrou kombinací všech druhů zelenin právě všech těch 8 esenciálních kyselin.

Obsahuje přes 500 karotenoidů, díky tomu má takovou krásnou oranžovo-červenou barvu. Mezi velmi důležité karotenoidy patří Zeaxanthin a Lutein, které obsahují v největší přírodní formě. Lutein a Zeaxanthin jsou základní složkou a potravou pro oči a jejich výživu. Takže takovéto stárnutí oka, kdy máte rozostřený obraz zastavíte používáním Goji. Klinicky prokázáno o 22% zpomaluje stárnutí buněk. Znáte nějaký jiný prostředek, přírodní prostředek, který skoro o čtvrtinu zpomaluje stárnutí? Já ne. Goji mi příjde famózní a je to klinický potvrzené. Více jak 50 klinických studií prokazuje účinný boj proti onkologickým onemocněním. Více než 50 klinických studií prokazuje, že polysacharidy ze semen a slupek, které Goji obsahuje právě velmi účinně bojuje s onkologickým onemocněním. Má nízký glykemický index, takže je vhodný i pro cukrovkáře a navíc velmi dobře bojuje s cukrovkou druhého typu. Takže lidé, kteří si ještě nepíchají inzulin se dokážou zbavit řádově během 1 - 2 měsíců nechci napsat braní prášků, ale dokážou snížit dávky a v některých případech to může pomoci tak, že se prášky úplně mohou vysadit. Je samozřejmě důležité všechno dělat pod správným lékařským dohledem. Pomáhá při regeneraci jater, vyrovnává krevní tlak, je toho prostě hrozně moc. Goji dokáže pomoct při velmi širokém spektru zdravotních obtíží, které člověk může mít.Kup ZDE

Pozn.: Výrobky lze zakoupit pouze u výrobce. K zakoupení výrobků klient potřebuje číslo partnera. Výrobky lze také koupit rychlejší cestou přes email potysmichal@gmail.com, ale s 20% navýšením než u výrobce Organic Mission Global.


      

Komentáře k článku

Odeslat vzkaz
1+3 =

Copyright © 2012 | Mapa webu | Doporučujeme: www stránky zdarma www stránky | administrace webu