Menu
Provozní doba
Pondělí od 08:00 do 16:30
Úterý od 08:00 do 16:30
Středa od 08:00 do 16:30
Čtvrtek od 08:00 do 16:30
Pátek od 08:00 do 16:30
Sobota od 08:00 do 12:00
Neděle od 08:00 do 12:00
Nyní je ZAVŘENO
Rychlý kontakt

E-mail: potysmichal@gmail.com

Město: Ostrava


Anketa
Libi se Vam tento web?   ANO 10 (29%)

   NE 23 (68%)

   Nevím 1 (3%)

Odběr novinek
Domů > Islandoflife > Joint Forte

Joint Forte

08.02.2016 16:29

JOINT FORTE

JOINT FORTE  - unikátní komplexní doplněk stravy - cílená výživa kloubů, šlach a chrupavek
 - nová naděje  pro vaše zdravé klouby a pohybový aparát
 - pro aktivní pohyb bez kompromisů, výživa na klouby
 - pro zdravou a pěknou pokožku, nehty a vlasy
 - doplní kolagen v kolenou, ramenech, kolagen na tvář a do celého těla 

 
Odpovědi na otázky:
Toužíte mít zdravé klouby v těle a radost z pohybu v každém věku?
Toužíte mít zdravé a pevnější pokožku a nehty a prodloužit si mladost?
Znáte někoho ve vašem okolí kdo má těžkosti s pohybem, s meziobratlovými plotýnkami, bolesti zad, kríže, kolen, bedrového kloubu, následky po zraněních?
Máte dokonce i vy osobní  zkusenost s takýmito těžkostmi?
Pokud ano, tak Joint Forte vám v tomto může být dobrým pomocníkem. Proto věnujte chvilku času informacím níže.
 
Při dnešním životním stylu má stále více lidí problémy s kloubami, zády a pohybovým systémem, nevyjímaje děti a mladých lidí. Podobné je to i s kvalitou pokožky, vlasů a nehtů. Jedna z hlavních příčin je přirozená ztráta kolagenu a nedostatečná starostlivost o klouby,výživu kloubů a chrupavek. Kolagen má pozitivní vliv na stav kloubů, vlasů a nehtů. Problémem je i malá informovanost veřejnosti a nedostatečné pochopení souvislostí. Další příčinou je taky málo pohybu a nebo naopak velké fyzické zatížení sportovců a lidí v různých zaměstnáních. Další skupina jsou i zranění. Následky jsou bohužel alarmující a často nezvratné. Podobné je to i s kvalitou pokožky, vlasů a nehtů, která je často ovlivněná trendovými a estetickými zásahy.

Co je kolagen?
Kolagen je základním stavebním kamenem celého těla. Ovlivňuje vzhled pokožky, kvalitu vlasů, nehtů, zubů a rovněž mu vděčíme za zdravé klouby a vazy. Avšak jak stárneme, naše tělo postupně ztrácí schopnost kolagen samo vytvářet, což se projevuje bolestmi kloubů, zad, obratlů, zhoršenou kvalitou vlasů, pokožky, stárnutím kůže, lámavostí nehtů. Kolagen, díky kterému jsme v mládí pružní a máme pěkně vypnutou pleť, a další účinné látky, které organismus začíná už strácet po 20. - tém roku života a přirozeně ho ješte vytváří do 35.- tého roku života / vrásky se už objavují okolo 20 let /. Právě tento věk je pomyslným bodem, kdy dochází k strátě prirozené pružnosti a pevnosti pohybového aparátu a pokožky, což je důvod, proč se doporučuje kolagen a další potřebné účinné látky pravidelně doplňovat.

Joint Forte je výborným řešením na tento globální problém a ideální výživa pro klouby. Je to ideální doplněk stravy v tabletách / ne kolagen v prášku / s unikátním vylepšeným cíleným složením jako komplexní výživa pro klouby a chrupavky, šlachy a vazíva, pro zdravou a pevnou pokožku, pro zdravé a pevné nehty a vlasy, pro udržení a zlepšení kvality života. Je určený pro každého od ranného věku jako prevence na správný vývoj a funkce kloubů a nebo jako pomoc pri různých pohybových těžkostech, výživa kloubů pro sportovce a fyzicky pracujíci lidi. 

 • pomáhá obnovit poškozené klouby chrupavky, šlachy, vazy, obratle
 • pomáhá při léčbě degenerativních onemovněních kloubů a osteoartritídy
 • zmírňuje bolesti a zlepšuje funkce kloubů, působí protizánětlivě, zlepšuje hybnost
 • u mladých lidí pomáhá správnému vývoji kloubů
 • působí protizánětlivě a preventivně chrání chrupavku před jejím opotřebením
 • zlepšuje kvalitu pokožky,nehtů a vlasů a pomáhá je regenerovat
Účel přípravku Joint Forte:
Přípravek obsahuje unikátní komplex JOINT Forte / výživa pro klouby /se speciálně vyvinutým složením osmi synergicky působících látek pro maximální účinnost s vitamínem C. Je to nejkomplexnejší výživa kloubů a chrupavek a působí ve všech kloubech – koleních, bedrových, kloubech ruk a zad. Tím, že má vysokou vstřebatelnost účinných látek, doplňuje do celého těla potřebný kolagen a napomáhá jeho tvorbě. Mimo to zlepšuje kvalitu pohybového aparátu a i výrazně pomáhá spevňovat a omlazovat pokožku, kde je důležitou součástí právě kolagen. To samé platí pro nehty a vlasy.
Proto by JOINT Forte neměl chybět v nabídce fitness center, sportovních klubů, rehabilitačních center, kosmetických salónů, vlasových a nehtových studií. Jednoduše je pro každého, komu záleží na zdraví a kráse jako součást každodenní výživy.

Pro koho je určený:
 • osoby trpící artrózou, bolestmi kloubů, otokmi kloubů
 • lidí ve středním a vyšším věku jako prevence a cílená péče o správné fungování všech kloubů
 • mladší lidi jako forma péče o klouby a celý pohybový aparát a jeho správný vývoj
 • je ideální výživa na klouby pro sportovce rekreační či vrcholové - doplní kolagen na koleno, kolagen na plotýnky, kolagen na bedrový kloub a další klouby
 • osoby s nadváhou a velkým a nebo zvýšeným zatížením kloubů/ těžká fyzická práce, sport/
 • osoby po operacích kloubů, po různých zraněních na zlepšení regenerace
 • pro komlexní starostlivost o pokožku, nehty a vlasy - doplní kolagen na tvář zevnitř
 Benefity:
 • Komplexní složení 8 účinných látek pro optimální vývoj pohybového aparátu ve vyváženém poměru - je to ideální výživa kloubů.
 • Garantované množství účinných látek. "Kolagen cena" - to každého jistě zajímá - u tohoto produktu kvalita vysoko převyšuje cenu.
 • Originální spojení přírodních látek s ověřenými technologiemi - JOINT Forte obsahuje nejen účinné látky, klinicky ověřený obsah např. v monokompozitních lécích (Chondroitín sulfát a Glucozamín sulfát), ale i kolagen na klouby typů I. , II. a lll. MSM a extrakt Boswelia serrata.
 • Obsahuje i Vitamín C v doporučené denní dávce.
 • Lehce polykatelné tablety malé velikosti s variabilním dávkováním pro preventívní užívaní i pro vysokou zátěž športovců a osob trpících pohybovými těžkostmi, zvýšená vstřebatelnost účinných látek díky Tetrahydropiperínu (extrakt z černého koření).
 • Složení konzultované a testované ve spolupráci s lekáři.


      

Komentáře k článku

Odeslat vzkaz
2+2 =

Copyright © 2012 | Mapa webu | Doporučujeme: www stránky zdarma www stránky | administrace webu