Menu
Provozní doba
Pondělí od 08:00 do 16:30
Úterý od 08:00 do 16:30
Středa od 08:00 do 16:30
Čtvrtek od 08:00 do 16:30
Pátek od 08:00 do 16:30
Sobota od 08:00 do 12:00
Neděle od 08:00 do 12:00
Nyní je ZAVŘENO
Rychlý kontakt

E-mail: potysmichal@gmail.com

Město: Ostrava


Anketa
Libi se Vam tento web?   ANO 10 (29%)

   NE 23 (68%)

   Nevím 1 (3%)

Odběr novinek
Domů > Islandoflife > C 21 IMMUNITY

C 21 IMMUNITY

18.07.2012 15:57

Poslední části našeho produktového portfolia je terapeutika. Do té patří 21 C Immunity. Je to prostředek, který byl představený v Prosinci 2011 a musím říct, že od té doby pácháme revoluci v českém zdravotnictví velmi úspěšně. Jedná se o imunomodulant tzn., že je to prostředek, který nám pomáhá změnit fungování naší vlastní imunity, toho prvního obranného stupně našeho vlastního těla. Tím důvodem jsou tři velmi důležité složky nebo aktivní látky. První z nich je Wellmune WGP 1,3-1,6 beta glukan + kofaktory. Druhým je výtažek z listu olivovníku, který se jmenuje oleuropein. A třetím je výtažek z brokolice tedy Hypothiokyanát anion, který způsobuje daleko efektivnější využití enzymu laktoperoxidázy. Jak to celé funguje? Zapomeňte na nachlazení, infekce, bakteriální onemocnění, alergie. Velmi významným způsobem dokáže 21 C Immunity pomoct i při onkologických onemocněních.

Klinická vyšetření genetických laboratoří ústavu pro národní zdraví v Maďarsku při univerzitě v Pécs, prokázali, že 24 hodin po podání 21 C Immunity rapidním způsobem klesá express onkogenů a tumorsupresivních genů tedy tzv. markrů ve tkáních jater, sleziny, brzlíku, tlustého střeva, plic, kostní dřeně a lymfatických uzlin. Čili pokud má někdo ve Vašem okolí problémy s rakovinou po podání 21 C Immunity může mít za 24 hodin úplně jiné krevní testy. Za to může především enzym LPO tedy enzym laktoperoxidázy. Po 48 hodinách přichází účinnek Wellmune WGP 1,3-1,6 beta glukanu a oleuropeinu. Nejdůležitější je to, že lidé při užívání 21 C Immunity nemají teploty, chřipky, angíny, nemusí brát žádná antibiotika, protože všechno dokáže během 48 hodin 21 C Immunity. Zapomeňte na alergii. Přišlo se na to jako na vedlejší efekt, že lidé, kteří užívali 21 C Immunity najednou neměli alergické projevy.

A další věc, pokud někdo jde na nějaký chirurgický zákrok na operaci do nemocnice, tak každá čtvrtá operace končí nemocniční infekcí. Pokud dostanete infekci na JIPce, tak máte zaděláno na skutečně velmi vážný problém, protože ty rezistentní infekce, které chytnete se nedají rozehnat kdejakým antibiotikem. Při podání, alespoň 48 hodin před, tedy dva dny jedna tableta preventivně Vám zajistí tu jistotu, že nedostanete žádnou nemocniční infekci. To je ten důvod proč v Maďarsku a začíná to už i v České republice se 21 C Immunity prodává po kartonech, protože nemocnice jednoduše ať už to jsou soukromé kliniky nebo nějaké městské nebo zubní ordinace si jednoduše chtějí snížit náklady na pooperační péči, neboť každá čtvrtá operace končí infekcí. 

V čem dokáže pomáhat 21 C Immunity?

Do 30 minut začíná pomáhat zdolávat virusy, bakterie, patogeny, houby, infekce a parazity. Prevence proti infekcím, virusům, bakteriím a degenračním procesům.
Rychlejší zdolání infekčních a nakažlivých chorob, čímž zabráníte možným budoucím komplikacím. Prevence proti pooperčním infekcím. Zmírnění symptomů alergií.
Možné použití při nádorové terapii.

V čem spočívají hlavní účinky?

Wellmune WGP 1,3-1,6 beta-glukán + kofaktory, Oleuropein + kofaktory, Výtažek z brokolice + kofaktory ( Indol - 3 - karbinol / I3C /)

Stopové prvky tohoto výrobku mohou pomoci i v těchto oblastech:

Imunitní systém: železo, zinek, měď, selén, vitamín A a vitamín D - pomáhají podporovat přirozenou obranyschopnost.

Funkce štítné žlázy: jód a selén přispívá k normální funkci

Metabolismus buněk: žeelzo, jód, měď a mangán se zapojují do normálních metabolických procesů na výrobu energie.

Překonání únavy: železo přispívá ke snižování únavy.

Duševní vitalita: železo, zinek a jód přispívají k udržení normálních mentálních funkcí.

Nervová soustava: jód a měď přispívají k normálnímu fungování nervového systému.KOMU ODPORÚČAME 21C IMMUNITY?

Dětem, které chodí do jeslí, školky či školy. Imunita pro děti je velmi důležitá. Vždyť co jiného by je mohlo nejúčinněji ochránit před infekcemi a epidemiemi než jejich vlastní, dobře fungující imunitní systém. 21C IMMUNITY může pomoct při prevenci nákaz, které mnohokrát postihnou celý kolektív. 

V případe infekčních onemocnění u dětí je obzvlášť důležité, aby jsme podporovali samo uzdravovací procesy  organismu takovým způsobem, který zabraňuje vzniku komplikácí. Mnohokrát zbytečné užívaní antibiotik může porušit rovnováhu normální střevní flóry a tím umožnit vzniku dalších onemocnění. Proti tomu zabezpečuje 21C Immunity® výbornou ochranu.

V zájmu ochrany života před narozením a náležitého vývinu jeho správně fungujícího imunitního systému doporučuji ho i TĚHOTNÝM a KOJÍCÍM MAMINKÁM. V zájmu toho, aby se plod mohl vyvíjet zdravě a bez abnormálností, organismus nastávající matky třeba chránit před infekcemi. Vlastní imunitní systém dítěte se začne vyvíjet až po narození právě díky kojení. Prostředníctvím kojení z matčinné obrany se dostává i miminku, proto je nevyhnutelně potřebné, aby si matka průběžně posilňovala svůj imunitní systém. Imunita v tehotenství je proto velmi důležitá.

Doporučuji ho i jakko nevyhnutelnou součást výživy zdravým DOSPĚLÝM jedincům, protože přílišné pracovní vytížení a stres oslabují naši obrannou schopnost. Pro přetažený, oslabený organismus v času epidémie je riziko nákazy velmi vysoké. 
Beta-glukán Wellmune je schopný potlačit přehnané reakce organismu na cizí látky (pyl, zvířecí srst atd.), proto může přinést úlevu i osobám trpícím na symptomy alergie, nebo v případě symptomů projavujících se v horních i dolních dýchacích cestách. 

Preklinické a klinické testy dokazují pozitivní vliv beta-glukánu z kvasníc v PODPORNÉ a DOPLŇKOVÉ TERAPII NÁDOROVÝCH ONEMOCNĚNÍ. Ve mnoha onkologických ústavech (napr. Klinika Mayo) ho používají účinně v kombinaci s monoklonálnými protilátkami (imunitními léky), když během užívaní chemo a radioterapie urychlil regeneraci kostní dřeně a normalizoval krevní obraz. 
V genetické laboratoři Ústavu veřejného zdraví Univerzity v Pécsi byli provedené preklinické testy s přípravkem 21C IMMUNITY. 24 hodín po užití bylo možné prokázat výrazné změny v expresii onkogénů c-myc, H-ras, Ka-ras, p53, BCL-2 nádorových supresorů v prípadě vzorků získaných z tkání břišní, sleziny, plic, obličeje, dětské žlázy, lymfatických uzlin a kostní dřeně. Imunita organismu se výrazně zvýšila.


21C Immunity mohou bezpečně užívat i OSOBY POSTIHNUTÉ CUKROVKOU, protože neovlivňuje hladinu cukru v krvi. Nemá škodlivé vedlejší účinky, doporučuje se pro všechny věkové kategorie. Beta-glukán z droždí podněcuje tvorbu buněk T-helper 1 namísto buněk T-helper 2, čímž se sníží intenzivní alergické reakce.    


Objednávat můžete na tomto odkazu ZDE.

Lze objednat i přeze mne, ale s jinou cenou než je uvedená na webu islandoflife.sk      

Komentáře k článku

Daniel2014-05-23 09:46:07
Dobry den,mal by som zaujem o vyrobok Immunity 21C, ale neviem ako to tu na stranke chodi,tak sa chcem opytat o nejake blizsie informacie,ako by som mal postupovat,dakujem.
Ján Jurdák2013-04-17 12:55:11
Dobrý den prajem,prosím zaslať 3ks balíkov C21Imunity na adresu Ján Jurdák, Petofiho 8,821 06 Bratislava Dakujem s pozdravom Ján Jurdák
Michaela Benešová2013-10-01 17:29:52
Dobry den, rada bych se zeptala, jakym zpusobem je mozne nakoupit produkty u OMG, kde ziskam cislo partnera? Dekuji Vam Benešová M.
Erika2014-07-11 16:52:22
Dobrý deň. Mám záujem o produkt 21C IMMunity-chcela by som vedieť postup objednávania a cenu produktu. Postačí užívať len tento produkt alebo užívať aj vit.C, pýtam sa hlavne kvôli malým deťom a ich častým infektom dýchacích ciest. Ďakujem
Lucie2014-10-27 21:58:59
Dobry den,mam zajem o C21imminity. Kde prosim ziskam cislo partnera a kolik vyrobek stoji. Prosim jeste o info jak se stat partnerem. Dekuji Hezky den Lucie
Lucie2014-10-27 22:02:10
Dobry den,mam zajem o C21imminity. Kde prosim ziskam cislo partnera a kolik vyrobek stoji. Prosim jeste o info jak se stat partnerem. Dekuji Hezky den Lucie
Admin2016-01-17 21:56:03
Dobrý den, většina produktů je stále k dostání. Pro bližší info mne kontaktujte emailem, který je uveden na webu.
Odeslat vzkaz
1+3 =

Copyright © 2012 | Mapa webu | Doporučujeme: www stránky zdarma www stránky | administrace webu